Nina Dobrev → Biografie

2. listopadu 2010 v 16:56 | Sába
Rodné jméno: Nina Constantinova DOBREVA
Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice, gymnastka, modelka
Věk: 21
Datum narození: 9. 01. 1989
Místo narození: Sofia, Bulharsko

Osobní život

Nina se narodila v bulharské Sofii, ale přestěhovala se do Toronto, Ontario v Kanadě, ve věku dvou let. Navštěvovala veřejnou školu JB Tyrell Sr a po té studovala na umělecké škole v Scarborough, po absolutoriu nastoupila na Ryerson University.
Její matka je umělec, zatímco její otec je počítačový specialista. Má jednoho staršího bratra Alexandra, který studuje, aby se stal inženýrem. Od velmi útlého věku, ukázala velké nadšení a talent pro umění-tanec, gymnastiku, divadlo, hudbu a výtvarné umění.
Nina miluje cestování a často navštívila Evropu i pro radost, stejně jako mezinárodní konkurencí představuje Kanady v estetické gymnastice. Má ráda volejbal, fotbal, plavání, horolezectví, jízdu na koni...

Kariéra

Modelování pracovních míst vedlo k reklamám, které se pak obrátily na filmové konkursy.
Krátce potom, měla rezervované role v celovečerních filmech, včetně Fugitive Pieces, Away from Her, Never Cry Werewolf, a televizním seriálu Degrassi: The Next Generation. Také byla ve filmu MTV s názvem The American Mall na CTV. V současné době hraje hlavní roli v dramatu CW The Vampire Diaries, kde hraje Elenu, člověka, která je chycena mezi dva upíří bratry.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama